Nisan Yağmurları başladı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yurt genelinde hava durumu tahmini

Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve batısı, Batı Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ile Samsun, Amasya, Çorum, Tunceli, Bingöl, Malatya ve Elazığ çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Kıyı Ege, Akdeniz ile Çanakkale, Balıkesir, Denizli ve Manisa çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Bu akşam ve gece saatlerinde Batı ve Orta Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Güney Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu'da kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde (40-70 yer yer 80 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların Kıyı Ege, Akdeniz ile Çanakkale, Balıkesir, Denizli ve Manisa çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Sel, su baskını, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın Güney Ege, Batı Akdeniz ile İç Anadolu'da güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 yer yer 80 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (çatı uçması ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

MARMARA
Parçalı ve çok bulutlu, batı kesimleri ile zamanla bölge genelinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Çanakkale ve Balıkesir çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

BURSA 10°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

ÇANAKKALE 10°C, 14°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

İSTANBUL 11°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu, zamanla aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KIRKLARELİ 11°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

EGE
Parçalı ve çok bulutlu, batı kesimleri ile zamanla bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Kıyı Ege ile Manisa, gece saatlerinde Denizli çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın bu akşam ve gece saatlerinde Güney Ege'de güneyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa)olarak esmesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR 7°C, 13°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı

DENİZLİ 11°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olarak kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

İZMİR 13°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

MANİSA 11°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AKDENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren batı Akdeniz ile Osmaniye ve K. Maraş çevrelerinin, yarın bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın bölge genelinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın Batı Akdeniz'de güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve zamanla kısa süreli fırtına(40-70 yer yer 80 Km/Saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

ADANA 14°C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın yerel olarak kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 15°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların gece saatlerinden itibaren yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

BURDUR 8°C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

HATAY 12°C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Kırıkkale çevreleri, yarın bölgenin güney ve batı kesimleri ile Yozgat, Nevşehir ve Kırşehir çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın yarın güney ve güneybatı yönlerden yerel olarak kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 yer yer 80 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

ANKARA 8°C, 16°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın yarın güneyli yönlerden kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

ÇANKIRI 5°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 9°C, 16°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak yağışlı

SİVAS 6°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu

BATI KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu akşam ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

BOLU 7°C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak yağışlı

DÜZCE 9°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak yağışlı

SİNOP 10°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK 9°C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı
ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra Samsun'un batı çevreleri ile Amasya ve Çorum çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu akşam ve gece saatlerinde Orta Karadeniz kıyılarında yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

AMASYA 8°C, 25°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı

BAYBURT 2°C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu

SAMSUN 10°C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra batı çevreleri hafif sağanak yağışlı

TRABZON 10°C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu

DOĞU ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Tunceli çevreleri ile yarın Tunceli, Malatya, Elazığ ve Bingöl çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ELAZIĞ 7°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

ERZURUM 0°C, 13°C
Parçalı ve çok bulutlu

MUŞ 4°C, 14°C
Parçalı ve çok bulutlu

VAN 2°C, 12°C
Parçalı ve çok bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde G. Antep, Ş: Urfa ve Diyarbakır çevreleri ile gece saatlerinden itibaren bölgenin geneli aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 8°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GAZİANTEP 10°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve zamanla gök gürültülü sağanak yağışlı

SİİRT 10°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, yarın aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 11°C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve zamanla gök gürültülü sağanak yağışlı

.


 

Ayşe Hatun'dan yerim seni mesajı
Hırvat asıllı Oyuncu Alkan'dan ekranda şok sözler
Serdar Ortaç ve Hande Yener Kavgası Büyüyor
Ekrem İmamoğlu İstiklal Marşını yanlış okudu
Fatih Altay'lıdan Şeyma Subaşı dokundurması
Orhan Gencebay sevenlerine üzücü haber
Pelin Batu Datça'ya yerleşiyor

En Çok Okunanalar

Gündem

Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman verilecek?

Gündem

El değmeden araç yıkayan sistem

Gündem

Ata sporları ile görsel şölen başlıyor

Gündem

Kolombiya'dan Ali Evsen'e Hizmet Madalyası

Gündem

Rasim Acar'dan zehir zemberek açıklama

Gündem

Dünya Azerbaycan Platformu kuruldu, çalışmalara başladı

Dünya

Suudiler, Amerikanın Yanındayız

Gündem

İstanbul Ülkü Ocaklarından Fetih Şöleni

Gündem

Hulusi Akar'dan Yeni Bedelli Açıklaması

Gündem

Canlı Yayında İmamoğlu-Göksu tartışması

Gündem

Çakarlı Aracı durduran Polis davasında gelişme

Gündem

Seyfullah Türksoy'la İpekyolu Ülke Tv'de Başlıyor

Gündem


Cumhurbaşkanından 15 Temmuz!a dair önemli mesajlar

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı çerçevesinde Atatürk Havalimanı'nda halka hitap etti. "15 Temmuz gecesi Türkiye'yi karanlığa gömmek istediler ama başaramadılar. Allah kurdukları tuzakları sahiplerinin başlarına geçirdi." diyen Erdoğan, "Sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız tarafından hazırlığı yürütülen Türkiye Şehit Yakınları ve Gazilerle Dayanışma Vakfı'nın kuruluşu resmen tamamlandı." ifadelerini kullandı.

Ab'den türkiye'ye Açık Tehdit

Gündem

Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de yürüttüğü enerji arama ve sondaj faaliyetlerine, Rum yönetiminin özelinde bütün Batı devletleri karşı çıkıyor. ABD'den Fransa'ya Yunanistan'dan Almanya'ya kadar hemen her devletin açıklamalar yaptığı Doğu Akdeniz meselesine ilişkin, AB'nin de harekete geçeceği belirtiliyor.

İzlandalı taraftardan ağır tahrik

Gündem

Fransa'yı devireren tarihi bir başarı yakalayan A Milli Takımımız, dün bir diğer grup eleme maçı için İzlanda'ya gitti. Milli Takım kafilemize ve kaptan Emre Belözoğlu'na havaalanında büyük saygısızlık yapıldı.

Suriyeli, Genç kız ve annesine saldırdı

Gündem

Olay, akşam saatlerinde Yenice Mahallesi Kasımefendi Caddesi üzerinde meydana geldi. Suriye uyruklu Abdulhadi A. (25), iddiaya göre hoşlandığı ancak karşılık alamadığı Buse E.'yi (19) takip etti.

Bayram Şekeri %100 zamlandı

Gündem

Ramazan Bayramı yaklaşırken ortalama kalitede kabul edilen lokum, geçen yıl 30 lira iken bugün 60 liradan satılıyor. Çikolata ise bir yıl öncesine göre yüzde 100 oranında zamlandı.

Mecliste MHP-HDP kavgası

Gündem

Meclis'te HDP Grupbaşkanvekili konuşurken MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'un ona tepki göstermesi üzerine HDP'li Meral Danış Beştaş da Kılavuz'a tepki gösterdi. İki parti arasındaki ilk kıvılcım bu şekilde ateşlendi.

Chp'lilerden oy sayma skandalı!

Gündem

CHP'lilerin, İstanbul seçimiyle ilgili itirazlar üzerine Maltepe'de yapılan yeniden oy sayımı sırasında İlçe Seçim Kurulu Başkanı, AK Parti ve MHP temsilcileri bulunmadan oy torbalarını açarak sayım yaptığı ortaya çıktı.

HDP'li vekilden rumlara destek

Gündem

Her yıl 24 Nisan haftasında, Türkiye'nin Ermenilere soykırım uyguladığı yönünde yurtta ve dünyada propaganda faaliyetleri yapılırken, bu defa dün Türkiye'den farklı bir ses yükseldi.

Şehit Volkan Demirci'nin yürek dağlayan paylaşımı

Gündem

Yüksekova ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 25 yaşındaki Uzman Çavuş Volkan Demirci'nin, Fatsa ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.

pkk'lı teröristten HDP'nin oy vereceği parti açıklaması

Gündem

Eli kanlı Terör örgütü pkk ve İstanbul seçimlerinde CHP'ye oy vereceklerini açıkladı


Foto Galeri

İsviçre'nin Kedi merdivenli evleri

Minyatür oyuncaklarla fotolar

Kırgızsitan'ın harika dağları

Başbuğ Alparslan Türkeş

Mobilyalara Karşı Muharebeyi Kaybedenler

Lodosun, Rüzgar Gibi Çıkarttığı Fotoğraf Albümü


Video Galeri

Behazt Ç Blu Tv'de başlıyor

Doğrama makinası kasaplar

Çok hızlı çalışan insanlar

Herkesin hayali olan karavan

Şaşırtan trafik kazaları

Uçuyorlar, Çıldırmış bunlar